Łatwy bonus 60 zł za skorzystanie z Twisto

Po dłuższej przerwie powraca promocja Twisto.

Bonus 100 zł od Twisto
Do wzięcia czeka 100 zł 60 zł (po zmianie od 21.12.2020 r.) za spełnienie bardzo prostych warunków, bo w praktyce za... samo skorzystanie z Twisto! 

[Aktualizacja w dn. 21.12., g. 12:55: Właśnie otrzymałem informację, iż promocja z bonusem 100 zł zakończyła się. Twisto wraca do dotychczasowej wysokości bonusu - do wzięcia będzie 60 zł. Dostępność promocji została przedłużona. Zmiany artykule zaznaczam podkreśleniem.]

O Twisto pierwszy raz pisałem już ponad rok temu. Zresztą to właśnie ta promocja była jedną z przyczyn powstania w końcówce 2019 roku niniejszego bloga Promocjobranie, na którym omawiam promocje inne, niż bankowe (promocjom bankowym poświęcam bloga Bankobranie). Dzięki tym promocjom u mnie już kilkaset złotych wpadło... ale później zrobiło się spokojnie. 2020 rok przyniósł wiele nieoczekiwanego i niektóre firmy (podobnie jak banki) ograniczyły budżety na marketing. A to przecież właśnie z takich budżetów są środki na promocje i bonusy dla klientów. Ale oszczędności oszczędnościami, a roczne plany sprzedażowe planami sprzedażowymi, więc końcówka roku ponownie przynosi ciekawe okazje do łatwego zysku. Pisałem już o premii do 200 zł za rozpoczęcie korzystania z IKZE w AXA TFI. Teraz czas na Twisto w promocji z bonusem 100 zł 60 zł.

Łatwy bonus od Twisto (grudzień 2020)

Czym jest Twisto? Twisto to fintech (czyli firma łącząca innowacje technologiczne z finansami) wywodzący się z Czech, ale działający międzynarodowo (w tym i w Polsce). Wzorem banków organizuje promocje, w których do wzięcia czeka gwarantowana nagroda. A najnowsza, VIII edycja jest promocją w najlepszym wydaniu, czyli z bonusem 100 zł (bo bywały już edycje z premią 50-60 zł). Produkt, który występuje w roli głównej w niniejszej promocji to Twisto Free, do którego dostęp można mieć za pomocą "tradycyjnej" karty płatniczej Mastercard (w formie plastikowej) lub za pomocą karty wirtualnej.

W uproszczeniu: karta daje limit, z którego jej posiadacz może korzystać bez kosztów. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego pojawi się zestawienie transakcji i do 15. dnia miesiąca kalendarzowego (następującego po miesiącu wykonania płatności) wykorzystane środki będzie należało oddać (robiąc to w tym terminie, oddasz dokładanie tyle samo, ile z karty zostało wydane). 

💡 Przykład: kartą Twisto wykonasz płatności w dniu 23. (np. 60 zł) i 27.12. (np. 40 zł). W dniu 1.01. otrzymasz zestawienie transakcji, a do 15.01. będziesz mieć czas na oddanie kwoty wykorzystanej w grudniu. Oddasz wtedy 100 zł i ani grosza więcej. Spłaty dokonywać można przelewem (np. z własnego konta w dowolnym banku) na wskazany rachunek lub za pomocą BLIKa, lub... bonusem otrzymanym od Twisto właśnie dzięki niniejszej promocji. Zatem innymi słowy: zakupy za 100 zł będziesz mieć na koszt Twisto.

Dla kogo promocja? Udział w promocji karty Twisto wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w dowolnym banku (w celu weryfikacji będzie bowiem trzeba wykonać przelew w wysokości 1 zł z własnego konta; tę kwotę Twisto oczywiście zwróci).

Dostępność promocji. O ile dotąd Twisto stosowało limit wniosków biorących udział w promocji, to teraz udział można brać ze spokojem - każdy uczestnik zdobędzie 100 zł. Trzeba jednak pamiętać o tym, że promocja z bonusem 100 zł od Twisto dostępna jest bardzo krótko - od 16. do 24.12.2020 r. 10.01.2021 r.

Zasady promocji. By uzyskać bonus 100 zł 60 zł od Twisto:

 • zawnioskuj o Twisto, akceptując przy tym regulamin i wyrażając zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną; 
 • w okresie promocji nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy, nie wycofuj zgód, ani nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnika w celach marketingowych.

Dokładnie chodzi o zaznaczenie następujących oświadczeń:
Zgody wymagane we wniosku o Twisto objętym promocją z bonusem 100 zł
Zgody wymagane we wniosku o Twisto z bonusem

I to już wszystko! W zamian otrzymasz nagrodę, którą jest 100 zł 60 zł na spłatę wydanej kwoty z Twisto.

Od wnioskujących o limit i kartę Twisto nie wymaga przedstawiania dokumentów potwierdzających deklarowany dochód. Nie trzeba też załączać skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacja klienta odbywa się za pomocą wspomnianego przelewu weryfikacyjnego z własnego konta bankowego (przelew trzeba więc zrobić z własnego konta - imię, nazwisko i adres przy przelewie muszą idealnie pokrywać się z tymi, które podasz we wniosku). Weryfikacja przez Twisto i informacja o przyznaniu limitu powinna nastąpić w ciągu 24 godzin (lub w najbliższym dniu roboczym).

Bonus otrzymasz w postaci kodu umożliwiającego spłatę wykorzystanej kwoty Twisto. By realnie wykorzystać bonus, pozostanie więc wykonać płatności Twisto (kartą plastikową lub wirtualną), a przy spłacie wykorzystanej kwoty będzie można wybrać bonus na pokrycie całości lub części zobowiązania. Jeśli płatności zrobisz np. na 105 zł, to 100 zł 60 zł spłacisz dzięki bonusowi, a pozostałą część (5 zł 45 zł) oddasz przelewem lub wykonując spłatę BLIKiem. Bonus należy wykorzystać jednorazowo.

Twisto - prześwietlenie oferty


Twisto dostępne jest w dwóch opcjach: plan Online jest bezwarunkowo darmowy, a w przypadku planu Space pojawia się miesięczna opłata 9,99 zł (acz pierwsze 3 miesiące są za 0 zł). Jakie są główne różnice między tymi dwoma planami? Przede wszystkim w formie dostępu do Twisto. Użytkownicy planu Online mogą korzystać wyłącznie z karty wirtualnej. 
💡 Karta wirtualna to taka karta, którą można płacić w Internecie wszędzie tam, gdzie możliwe jest płacenie kartą płatniczą (np. na Allegro). Wtedy tak, jak przy podawaniu danych z "tradycyjnej", plastikowej karty, podać będzie należało jej numer, datę ważności oraz kod CVC (wszystkie te dane znajdziesz po zalogowaniu do panelu Twisto w zakładce Karty => Karta wirtualna => szczegóły karty). Kartą wirtualną nie da się płacić w punktach handlowo-usługowych (czyli np. w sklepach stacjonarnych), ani nie można jej podpiąć pod Google Pay czy Apple Pay.

Kto wybierze taryfę Space, ten otrzyma "tradycyjną" kartę plastikową.

W porównaniu planów Space i Online pomoże poniższa tabela (można ją znaleźć również we wniosku o Twisto):
Porównanie planów Online i Space w Twisto
Porównanie planów Twisto: Space i Online

Płatny plan pozwala korzystać też z funkcji dodatkowych (jak dzielenie rachunków, czyli Twisto Split oraz z bezprowizyjnej wymiany walutowej do 3000 zł w miesiącu; ale to opcje, które na potrzeby promocji nie są wymagane). Wstępnie możesz wybrać plan Space (który przez 3 miesiące jest darmowy w celu przetestowania), ale w dowolnym momencie (już po zalogowaniu do Twisto) możesz go zmienić na darmowy plan Online.

Sposoby na udział w promocji - bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów - w praktyce są dwa:
 • od razu podczas składania wniosku wybierzesz plan Online i płacić będziesz wtedy wyłącznie w Internecie (wykorzystując darmową kartę wirtualną);
 • podczas składania wniosku zdecydujesz się na plan Space (który przez 3 miesiące można wypróbować za 0 zł) - dostaniesz wtedy "zwykłą" kartę, którą Twisto prześle Ci listem w ciągu kilku-kilkunastu dni (zważywszy na gorący okres przedświąteczny zapewne trzeba liczyć się z kilkunastoma dniami) - za jej pomocą będziesz płacić gdzie chcesz (zarówno w Internecie, jak i w punktach handlowo-usługowych), a nim upłynie promocyjny okres zwolnienia z opłaty za plan Space, będzie możliwe przejście na darmowy plan Online (rezygnując wtedy z plastikowej karty - wszystko to da się zrobić za pomocą panelu Twisto).Bądź na bieżąco i polub Promocjobranie na Facebooku:76 komentarzy:

 1. Jest jakaś karencja? Bo szczerze powiedziawszy to nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie ma. W praktyce wniosek nie przejdzie.

   Usuń
  2. Skąd ta pewność? Mnie wniosek dzisiaj przeszedł - z konta zrezygnowałem 30. września.

   Usuń
  3. I co? Rozpatrzyli ci pozytywnie i znów otworzyli? Daj proszę znać.

   Usuń
 2. Pytanie co z osobami które już wcześniej miały Twisto. Zrezygnowałem pół roku temu. Czy teraz da się powrócić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy wirtualna kartą można płacić przez Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Karty wirtualnej nie da się podpiąć pod Google Pay, ani Apple Pay. Ale da się nią płacić w Internecie wszędzie tam, gdzie można płacić kartą (np. na Allegro). Wtedy wybierając kartę płatniczą jako metodę płatności, podaje się dane z takiej karty wirtualnej (są udostępnione w panelu Twisto), tak jak podaje się przy takiej płatności dane z karty plastikowej.

   Usuń
 4. Jak wygląda wypowiedzenie umowy jeśli kiedyś chciałbym zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
 5. piszesz że twisto nie weryfikuje klientów w BIKu a tych zgodach, których zdjęcie zamieszczasz, jest udzielenie zgody na BIK...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się zmieniło względem czasu, gdy ja wyrabiałem Twisto (usunąłem niepotrzebny fragment; dzięki za czujność).

   Usuń
 6. Wrzucilo mnie przy logowaniu się na konto bankowe, co można z tym zrobić

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zrezygnować pozniej z karty? Czy można zrobić to już w styczniu po skorzystaniu i spłaceniu karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listownie lub mailowo. Można oczywiście po wykorzystaniu bonusa.

   Usuń
  2. Ja rezygnowałem telefonicznie. Po zamknięciu dostałem maila z potwierdzeniem.

   Usuń
 8. Wszystko da się zdalnie? Bez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest tylko przelew weryfikacyjny. To wystarczy.

   Usuń
 9. Kiedy mozna zrezygnowac z karty? Mozna po otrzymaniu bonusa i jego wykorzystsniu czyli nawet w pierwszym msc??? Powyzej jest napisane ze w okresie promocji czyli mam rozumiec ze trzeba miex karte do 24.12.2020?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wykorzystaniu bonusu ale nie wcześniej niż 24.12.2020 r.

   Usuń
 10. Jaki jest minimalny limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1500 zł.

   Usuń
  2. Ja miałem wpisane 2000 zł. O tyle wnioskowałem.

   Usuń
  3. 2000 zł jest kwotą wpisaną przykładowo. Można ją zmienić (wniosek wymaga min. 1500 zł).

   Usuń
  4. Potwierdzam. Chciałem wpisać 1000, ale pojawia się info że trzeba min. 1500.

   Usuń
 11. Próbowałem zarejestrować się na email który kiedyś brał udział w twisto i pomimo zamknięcie konta nie przeszło. Ale jak podałem nowy, inny email to wszystko poszło i teraz po przelaniu 1 zł czekam na weryfikację. Też tak macie że jak wcześniej braliście udział w promocjach twisto i pomimo zamknięcie rachunku/karty nie możecie użyć tego samego adresu email ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tego samego maila nie da się. Próbowałem na inny, ale ostatecznie karty i tak mi nie przyznano. Wychodzi więc na to że to tylko dla nowych klientów.

   Usuń
 12. Rezygnując z karty trzeba ją oddalać?

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedy przyznawany jest bonus? Czy jest on przyznawany z automatu gdy konto jest juz aktywne tj. po aktywacji konta dokonuje zakupow za kwote np 105 pln a w miesiacu rozliczeniowym - styczniu - wykorzystuje przyznany bonus ?

  OdpowiedzUsuń
 14. czyli to jest karta kredytowa ?
  i posiadanie tej karty kredytowej będzie odnotowane w BIK?
  I Automatycznie obniży naszą zdolność kredytową ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1500 mocno ci nie obniży zdolności. Zwłaszcza że długo trzymać nie musisz.

   Usuń
 15. Mam Twisto i w opisie pakietu ONLINE jest krzyżyk przy płatnościach kartą wirtualną (co oznacza, że jest to opcja niedostępna). Z tego wynika, że karty wirtualnej nie ma w darmowym planie? Czy może ktoś potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pakiecie ONLINE przy karcie wirtualnej masz zielony haczyk. Krzyżyk jest ale przy karcie fizycznej.

   Usuń
  2. W planie Online można korzystać z karty wirtualnej. To wynika z grafiki (porównującej obydwa plany). Sam posiadam ją również (korzystając z planu Online).

   Usuń
 16. czy zakupy trzeba zrobić w grudniu, czy można w styczniu i wtedy okres rozliczeniowy będzie w lutym? Jakaś aplikacja jest do tego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można też zrobić w styczniu. Ze spłatą można (ale nie trzeba) czekać do lutego. Twisto udostępnia aplikację mobilną (na urządzenia z Androidem oraz iOS).

   Usuń
 17. korzystałam w zeszłym roku i do dziś nie zrezygnowałam z temtej karty. Teraz wniosek mi przeszedł z innym mailem, ale ciekawe czy oststecznie przyznają kartę?

  OdpowiedzUsuń
 18. Kiedy otrzymujemy kod z bobem 100 zlotowym I gdzie on będzie widoczny na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od razu jest przyznawany. Dostaniesz maila.

   Usuń
 19. Jak się zamyka potem Twisto?

  OdpowiedzUsuń
 20. Skoro Space jest trzy miesiące za darmo to można śmiało brać bo i tak przez ten czas się zrezygnuje po otrzymaniu bonusu. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
 21. Limit przyznany, punkty są. Takie promocje to ja lubię. Czas na wdrożenie działania: rodzinka+ :) Dziś pójdą jeszcze 3 wnioski.

  OdpowiedzUsuń
 22. Posiadam już twisto ale nie wiem gdzie mogę znaleźć ten bonus aby móc nim zapłacić za zakupy. W meilu nic nie otrzymałem. Proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na koncie twisto w zakładce punkty powinno być ich 100 :)

   Usuń
 23. Czy wirtualną Twisto mogę zamiast zakupów zasilić swoją kartę Revolut?(też używa się nr karty, ważności i cvc ) Przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 24. A jak długo jest ważny kod na 100 pln?
  Czy moge jesli stówę z karty wydam powiedzmy dopiero w lutym, to nadal moge w marcu spłacic ją kodem bonusowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mailu który dostałem z powiadomieniem o przyznaniu nagrody wynika, że punkty są ważne do 17.06.2021

   Usuń
  2. Punkty są ważne przez pół roku.

   Usuń
 25. Nie wiem co robię źle, ale nie mogę płacić wirtualną kartą za zakupy w media expert - otrzymuję komunikat że karta nie obsługuje płatności 3D secure. Przy próbie zarejestrowania karty w Google Pay otrzymałem info że została zawieszona, mimo że na moim koncie Twisto figuruje jako aktywna. Czy ktoś miał podobny problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Google Pay nie dodasz bo tam można dodać tylko kartę fizyczną. Ja opłaciłem fakturę za internet i tv w Enei i poszło bez problemu.

   Usuń
  2. ja miałam podobnie , ale w Citi z tym 3D secure. Napisałam do nich, żeby mi odblokowali to i faktycznie na drugi dzień mogłam już płacić bez problemu

   Usuń
  3. Dziękuję za info, w Citi też przez to przechodziłem :) Na razie użyję karty do wykonania transakcji nie wymagającej 3D Secure (dla kwot poniżej 30 Euro) i zobaczymy czy przejdzie.

   Usuń
 26. Czy program poleceń po 10 zl łączy się z tą promocją 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
 27. czy ten bonus to są punkty, jakie pojawiły sie na moim koncie Twisto?

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzięki Złotówa za tą promocję! Miło dostać 100 zł za takie śmiesznie proste warunki.

  OdpowiedzUsuń
 29. A co z adresem? Żądają takiego, jak w dowodzie, a teraz tam przecież nie ma? Czy może być adres zamieszkania z banku, który wysyła przelew weryfikacujny?

  OdpowiedzUsuń
 30. Koniec promocji?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy bonus za polecenie ( po 10 pkt dla polecanego i polecającego) łączy się z tą promocją?

  OdpowiedzUsuń
 32. GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ regulamin promocji polecenia (10 złotych dla obu stron?) Proponują coś takiego w mailu oraz po zalogowaniu, ale ni czorta nie można znależć regulaminu tej promocji.
  Trochę jednak taki garażowy start up chyba a nie poważna instytucja finansowa :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.twisto.pl/poznaj/regulamin/
   z listy wybierz
   Regulamin Programu Poleceń Polecaj Twisto edycja IV obowiązujący od 4 sierpnia 2020 r.

   Usuń
 33. Witam, jeżeli konto założyłem 20 grudnia, a nie wykonałem jeszcze płatności otrzymam 100 czy 60?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed zmianą, więc pozostaje 100 zł. Potwierdza to regulamin, gdzie można znaleźć zapis: "Twisto zastrzega sobie prawo zmiany treści Regulaminu w czasie trwania Promocji. Zmiana Regulaminu nie powoduje utraty przez Uczestnika praw nabytych przed zmianą Regulaminu".

   Usuń
 34. Hej, może głupie pytanie, ale co jeśli mam bonus 100 punktów a będę chcał spłacić punktami zadłużenie mniejsze niż 100 zł? Część punktów pozostaje do wykorzystania w kolejnym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W myśl regulaminu punkty wykorzystać należy w całości (i tego bym się trzymał, aczkolwiek z poprzednich edycji - z komentarzy Czytelników - wynika, że w praktyce bonus można było wykorzystywać w częściach).

   Usuń
  2. Dziękuję

   Usuń
 35. Miałam plastikową TWISTO podłączoną do płatności w skyCash. Właśnie zmieniłam sobie plan na kartę wirtualną (ze względu na wprowadzenie opłat - 3 darmowe już wykorzystałam}. Czy ktoś z Was podłączał wirtualną pod SkyCash? Mnie nie udało się dodać tej wirtualnej karty ale może dlatego, że dopiero jet utworzona i musi sie ... przewałkować przez systemy.

  OdpowiedzUsuń
 36. konto założone 23 grudnia. kiedy punkty trafią na konto?

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam w jaki sposób otrzymać kod do spłaty karty twisto za zakupy tzn.sms mailem i do kiedy powinnam go otrzymać?Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 38. Już uczestniczyłam w TWISTO. Wzięłam udział na inny adres mejlowy.
  Przelałam 1 zł. Nie było żadnej odpowiedzi a tylko sugestia: dokończ rejestrację. Dokończyłam ponownie, przelałam 1 zł. Komunikat o weryfikacji.Po 3 dniach nadal żadnego komunikatu ani punktów.
  Czy Twisto dokonuje zwrotu kwoty weryfikacyjnej?

  OdpowiedzUsuń