PożyczkaPlus za darmo + premia 67 zł

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] Czas na nową promocję z nagrodą gwarantowaną.


PożyczkaPlus za darmo + premia 67 zł
Okres przedświąteczny to okres wzmożonych wydatków. Przygotowania do świąt, zakupy, prezenty... Firmy pożyczkowe bez wątpienia mają wtedy swe żniwa. I dodatkowo zachęcają do swej oferty bonusami.

Ja oczywiście należę do osób sceptycznie nastawionych wobec takiej formy zadłużenia, ale wychodzi na to, że tego typu pożyczki są też okazją do zysku. I oczywiście nie mam na myśli tego, że otrzymujemy gotówkę za darmo, bo to przecież kwota, którą trzeba oddać i to w krótkim czasie. Ale gdy firmy pożyczkowe, wzorem banków, zaczęły premiować nowych klientów, to jest to okazja na zarobek dla nas, klientów. Zasady są jednak sztywne: musi to być nasza pierwsza pożyczka w danej firmie, koniecznie spłacamy ją w terminie (tylko wtedy nie ponosząc żadnych kosztów) i odbieramy bonus. No ale trzymanie się sztywnych zasad regulaminu obowiązuje też i w promocjach bankowych, znanych już z bloga Bankobranie. Dziś podpowiadam jak zyskać 67 zł za pierwszą Pożyczkę Plus.

PożyczkaPlus RRSO 0% + premia 67 zł


W niniejszej promocji dostępna jest PożyczkaPlus, której cechy - o ile korzystasz z niej po raz pierwszy - wyglądają następująco:
 • okres pożyczki: do 30 dni; 
 • maksymalna kwota pierwszej pożyczki: do 3000 zł; 
 • stałe oprocentowanie: 0%;
 • całkowita kwota do spłaty = kwota zaciągniętej pożyczki, o ile otrzymaną kwotę oddasz w okresie umownym (maksymalnie to wspomniane 30 dni); 
 • RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0%

PożyczkaPlus nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK), więc ani nie weryfikuje klientów w tej bazie, ani zaciągniętych pożyczek nie zgłasza tamże.

Po złożeniu wniosku o pożyczkę swą tożsamość potwierdzić możesz przelewem weryfikacyjnym z własnego konta bankowego (ważne by dane przy tym przelewie pokrywały się z tymi, które uzupełnisz we wniosku). Ten przelew to 0,01 zł i pożyczkodawca nazywa to opłatą rejestracyjną, aczkolwiek udało mi się zorientować, że można ją odzyskać (bo nie wraca z automatu). Trzeba w tym celu wysłać maila z dyspozycją zwrotu na adres info@pozyczkaplus.pl

Inną, alternatywną opcją jest tak zwana weryfikacja ekspresowa. Polega ona na przejściu ze strony pożyczkodawcy na stronę logowania do swego banku. W momencie zalogowania nastąpi weryfikacja poprawności podanych danych i porzucenie sesji logowania. Firma pożyczkowa zapewnia, iż nie przechowuje danych logowania klienta i, że są one szyfrowane. Aczkolwiek ja należę do osób ostrożnych i przezornych, więc polecam jednak wybór weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego. To opcja bezdyskusyjnie bezpieczna, bo dane do logowania w 100% pozostają znane tylko nam.

Jak zdobyć premię 67 zł za Pożyczkę Plus?


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca numer PESEL i zamieszkująca na terenie Polski, która dotąd nie zawarła umowy pożyczki z firmą Aventus Group sp. z o.o. (więc nie musiała to być wyłącznie PożyczkaPlus, ale też pożyczka pod inną marką handlową; uprzedzając ewentualne pytania - na pewno nie jest to pożyczka Net Credit, którą na blogu opisywałem niedawno, bo tę oferuje inna firma). 

Zasady promocji. By zgarnąć premię 67 zł:
 • do 22.12.2019 [po zmianie regulaminu] 15.09.2019 r. zawnioskuj o PożyczkęPlus, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych w celach marketingowych, na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących i w okresie umowy o pożyczkę nie wycofuj tych zgód;
 • zawrzyj umowę o pożyczkę;
 • nie odstępuj od umowy (czyli nie rezygnuj z niej, ani nie spłacaj w ciągu 14 dni od zawarcia umowy) oraz nie składaj oświadczenia o jej wypowiedzeniu; 
 • zwróć środki najpóźniej w terminie spłaty (czyli w terminie oddania pieniędzy wskazanym w umowie) - przy czym nie może to być spłata od innego podmiotu, ani pożyczka refinansująca; w uproszczeniu więc: spłać pożyczkę z własnego konta.

Weryfikacja spełnienia warunków promocji z premią 67 zł powinna nastąpić w ciągu 3 dni roboczych od spłaty pożyczki, a w ciągu kolejnych 7 dni roboczych ma być ona wypłacona na rachunek bankowy podany podczas rejestracji (tj. w czasie składania wniosku o pożyczkę). [Po zmianie regulaminu] Wypłata premii 67 zł nastąpi w ciągu 30 dni od potwierdzenia spełnienia warunków promocji.

Czego pilnować? 


O tym, żeby pożyczkę spłacić na czas, już napisałem. To podstawa by oddać dokładnie tyle samo, ile pożyczki uzyskasz. W przeciwnym wypadku będzie trzeba ponieść koszty. Tak samo też będzie w przypadku kolejnych pożyczek (bo darmowa jest tylko jedna, pierwsza pożyczka klienta). Wystarczy spojrzeć na reprezentatywny przykład wyliczeń na stronie pożyczkodawcy:
"Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1804%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (...), całkowity koszt 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni."

O tym więc koniecznie pamiętaj. Opłaca się pierwsza pożyczka, bo tylko ona jest darmowa, spłacona na czas (ale nie wcześniej, niż w ciągu 14 dni od zawarcia umowy). A spłatę pożyczki dokonać można za pomocą standardowego przelewu lub po zalogowaniu w panelu PożyczkaPlus za pomocą szybkiego przelewu.

Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. + ok. 7 zł odsetek jak się wrzuci na KO 3,5% w Getinie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też opcja na podkręcenie zysku ;) Szkoda tylko, że oprocentowanie dla oszczędności jest, jakie jest.

   Usuń
 2. Jaka jest minimalna kwota pożyczki w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza moja szybka pożyczka. Wniosek złożyłem wczoraj wieczorem, a w południe już miałem pieniądze na koncie. Przyznali mi 1800 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś chyba chce w łatwy sposób zyskać trochę danych teleadresowych. Po wypełnieniu wniosku SMS z info: "Wniosek o pozyczke zostal odrzucony poniewaz obecnie nie spelnia kryterium wyplacalnosci. Zapraszamy do wspolpracy w przyszlosci. www.pozyczkaplus.pl." Ciekawy jestem co wpłynęło na taką decyzję 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam podobne odczucia. Wnioskowałam o 200 zł (najniższa możliwa kwota, chodziło mi tylko o premię, nie potrzebuję pożyczki), system przemielił i podał swoją propozycję: 700 zł. Kliknęłam, że odrzucam i pozostaję przy 200 zł. Wtedy komunikat o odrzuceniu wniosku. Serio? Teraz chcę wycofać swoje dane z ich bazy, ale wcale to nie jest takie proste. Na infolinii powiedzieli żeby napisać im maila, na maila nikt nie odpowiedział...

   Usuń
  2. Nie spełnia kryterium wypłacalności = albo korzysta już pan z podobnych niespłaconych produktów, albo brak dochodu (lub jest on bardzo niski).

   Usuń
  3. Też mnie odrzucili.Wnioskowałem o 2200 a zaproponowali 1000.Zgodziłem się i po uzupełnieniu danych odrzucenie.Dziwne bo tydzień wcześniej w net credit przyznali 1100.

   Usuń
 5. Oferta skierowana jest do osób w wieku od 19 do 73 lat, posiadających źródło dochodu. Pożyczkodawca będzie badał również waszą zdolność kredytową. Przy ocenie kredytowej Twoje dane będą sprawdzane w Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej; Kaczmarski Group; Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

  Prawo do premii pieniężnej utracisz także wtedy, gdy podasz nieprawdziwe lub nieprawidłowe dane osobowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie też wniosek odrzucony z tych samych powodów co poprzednicy. Sprawa wygląda mocno podejrzanie. Na innych stronach kilkadziesiąt osób napisało, że dostali odmowy.

  Trzeba szybko wysyłać maile z żądaniem usunięcia swoich danych.

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie też wniosek odrzucony z tego powodu, a podczas składania zaoferowali 1000, faktycznie dziwnie to wygląda...

  OdpowiedzUsuń
 8. Zmienili regulamin i okres trwania promocji. Promocja została skrócona i obecnie trwa do 15.12.2019, wcześniej do 22.12 19. Wydłużony został okres przyznawania nagród z 7 do 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Złożyłem wniosek po raz drugi (następnego dnia)i też odrzucenie.Składał ktoś po raz drugi i został przyjęty?Jest sens składania kolejny raz?

  OdpowiedzUsuń
 10. Niedawno w życie weszły przepisy, które nakazują uzasadnienie takiej decyzji na prośbę wnioskodawcy. Wiem, że obowiązuje to banki, ale czy takie firmy również?

  OdpowiedzUsuń
 11. Komuś się udało dostać tą pożyczkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez jestem ciekawa, wyzej same decyzje odmowne, zastanawiam się czy jest sens próbować i potem bawić się w usuwanie danych

   Usuń
  2. Nie. Odmowa jak u osób wyżej. Ewidentne wyłudzanie danych osobowych i tyle

   Usuń
  3. Ja dostałam.

   Usuń
 12. Też mi odrzucono, napisałem maila z żądaniem usunięcia danych ..

  OdpowiedzUsuń
 13. Właśnie wpadło 67 zł na konto. Mała rzecz, a cieszy. Dzięki Mr. Złotówa za cynk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witekm, a jak dawno ją spłaciłeś? Moja jest spłacona 13 grudnia
   a premii wciąż nie ma, oczywiście spełniłam wszystkie warunki.

   Usuń
  2. Moja spłacona 4 stycznia, do dziś premii brak.

   Usuń
 14. Z kilkutygodniowym opóźnienieniem, po wysłaniu kilku maili, otrzymałem premię.

  OdpowiedzUsuń