Ultra szybki bonus 100 zł za darmową kartę Twisto

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] W tej promocji gwarantowany bonus otrzymasz w praktyce... w ciągu 1-2 dni.


Karta Twisto z bonusem 100 zł
Do wzięcia czeka 100 zł za wyrobienie karty Twisto. Warunki do spełnienia są bardzo proste. A wrażenie robić może przede wszystkim tempo uzyskania nagrody.

Promocje bankowe, które opisuję na blogu Bankobranie, już nas przyzwyczaiły do tego, że od momentu założenia konta czy wyrobienia karty musi minąć "trochę" czasu. Czasem to kilka tygodni, ale czasem i kilka miesięcy. No ale tak działają tryby machiny, jaką są bankowe korporacje. Twisto to nie bank, a fintech. A takie określenie przylgnęło do innowacji technologicznych czy finansowych. Tego typu firmy najczęściej szukają swego rodzaju nisz i proponują to, co banki marginalizują lub oferują bardzo drogo.

Twisto jest fintechem wywodzącym się z Czech, który od niedawna działa też na rynku w Polsce i oferuje usługi z zakresu finansów.

Produkt, który występuje w roli głównej w niniejszej promocji to Twisto Free, czyli limit, do którego mamy dostęp za pomocą darmowej karty płatniczej Mastercard. W uproszczeniu: działa to podobnie, jak karta kredytowa. Posiadacz karty po zakończeniu miesiąca kalendarzowego otrzymuje zestawienie transakcji i ma czas na zwrot wykorzystanego limitu do 15. dnia miesiąca kalendarzowego. 

Jeśli to zrobi w wyznaczonym czasie, to odda dokładnie tyle samo ile środków z limitu wykorzystał. 
💡 Przykładowo: kartą Twisto wykonasz płatności w dniu 15. (np. 60 zł) i 27.12 (np. 40 zł). W dniu 1.01. otrzymasz zestawienie transakcji, a do 15.01. będziesz mieć czas na oddanie kwoty wykorzystanej w grudniu. Oddasz wtedy dokładnie tyle samo, ile zostało wydane (czyli 100 zł). Spłaty dokonywać można przelewem (np. z własnego konta w dowolnym banku) na wskazany rachunek.

Na co dzień aktywne korzystanie z karty opłaci się np. tym, którzy płacą w walutach obcych. Przelicznikiem przy przewalutowaniu jest bowiem kurs ustalany przez Mastercard, czyli organizację, która kartę Twisto wydaje. A to kurs bardzo korzystny (w odróżnieniu od kursów oferowanych przez banki).


Dla kogo promocja 100 zł za kartę Twisto?


Udział w promocji karty Twisto wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w dowolnym banku (w celu weryfikacji będzie bowiem trzeba wykonać przelew w wysokości 1 zł z własnego konta; tę kwotę Twisto oczywiście zwróci). 

Limit wniosków objętych promocją. Organizator promocji przygotował się na rozdanie 5000 nagród po 100 zł każda. Z udziałem w promocji, gdy warunki są aż tak proste, nie warto zwlekać.


Karta Twisto: jak uzyskać bonus 100 zł? 


By uzyskać nagrodę:
  • zawnioskuj o Twisto Free (z limitem min. 1000 zł) wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, akceptując przy tym regulamin i wyrażając zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną;
  • w okresie promocji nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy, nie wycofuj zgód, ani nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnika w celach marketingowych.

I to już wszystko. W zamian otrzymasz nagrodę, którą jest 100 zł na spłatę wydanej kwoty.

Oświadczenia, które należy zaznaczyć podczas składania wniosku, to:
Wymagane zgody we wniosku o kartę Twisto

Zatem wystarczy zaznaczyć tylko pierwsze 4 zgody. Ostatnia jest dobrowolna.

Z oświadczeń tych wynika, że Twisto nie weryfikuje klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ale korzysta z Biura Informacji Gospodarczej oraz Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej. Firma w ten sposób chce się ustrzec udostępniania limitu klientom, którzy byliby niesolidni w spłacaniu wykorzystanej kwoty (czyli tu już mamy jednak duże podobieństwo do banków).

Od wnioskujących o limit i kartę Twisto nie wymaga przedstawiania dokumentów potwierdzających deklarowany dochód. Nie trzeba też załączać skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacja klienta odbywa się za pomocą wspomnianego przelewu weryfikacyjnego z własnego konta bankowego. Weryfikacja przez Twisto i informacja o przyznaniu limitu powinna nastąpić w ciągu 24 godzin (lub w najbliższym dniu roboczym).

We wniosku pojawić się może pole do podania kodu polecenia, bo Twisto proponuje też program poleceń, w którym do wzięcia czeka... 50 zł. Ale program nie łączy się jednak z powyższą promocją, więc bilans jest prosty: 100 > 50 zł.


Jak wykorzystać nagrodę od Twisto?


Nagroda pojawi się w postaci punktów, którymi będzie można spłacić wykorzystaną z limitu kwotę (punkty te mają być dostępne przez pół roku). Czy aby doczekać się spieniężenia punktów, trzeba czekać na otrzymanie fizycznej karty? Niekoniecznie. Można bowiem też korzystać z usługi Twisto Pay umożliwiającej płatności online. A sklepów honorujących taką formę płatności przybywa. Do nich należą m.in. TaniaKsiazka.pl, Diverse, Endo, eZebra.pl, Szopi.pl, Twoje Soczewki i inne (ich wykaz można znaleźć tutaj). To scenariusz nieco nowocześniejszy i narzucający płatności w wybranych miejscach. Lista sklepów jest ograniczona, ale podkreślę - chodzi tu tylko o płatności w ramach specjalnej usługi (bez konieczności posiadania karty w postaci plastikowej). Gdy już otrzymasz kartę w tradycyjnej formie, to płacić będzie można wszędzie, gdzie można płacić kartą Mastercard.

Jeśli wolisz spokojnie zaczekać, to pozostanie wyglądać otrzymania karty w formie plastiku przesłanego na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny (obecnie może to trwać do dwóch tygodni - taką informację można znaleźć we wniosku). Wtedy będzie można zrobić zakupy kartą w swych ulubionych miejscach (np. w sklepie spożywczym, markecie, na stacji paliw czy w innych punktach handlowo-usługowych bądź w Internecie), a kwotę wydaną z limitu na karcie będzie można spłacić punktami. Czyli wyjdzie tak, że zakupy za 100 zł okażą się... darmowe.

Karta Twisto jest bez warunków darmowa. Nie ma ani opłat miesięcznych, ani rocznych. Karta służy do transakcji bezgotówkowych (czyli płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Koszt (w postaci odsetek) może pojawić się dopiero w momencie niespłacenia w okresie bezodsetkowym ewentualnie wykorzystanej kwoty z przyznanego limitu (a na to - przypomnę - jest czas do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym wykonano płatności). Wszystko więc działa podobnie, jak w promocjach bankowych, np. karty kredytowej Citi Simplicity. Zatem jako uczestnik tego typu promocji, można wyjść z bilansem kosztów na 0 zł i zyskiem 100 zł na czysto 🙂


Karta Twisto: mój test 


Gdy na blogu opisuję jakąś promocję, to przyświeca mi jedna zasada: albo z takiej oferty korzystam, albo przynajmniej chciałbym skorzystać. Tak i stało się z kartą Twisto. Chciałem skorzystać, mogłem to zrobić, więc tak zrobiłem. Wczoraj w godzinach popołudniowych (ok. godz. 14) złożyłem wniosek. Poszło całkiem sprawnie. We wniosku znaleźć można sporo objaśnień, napisanych prostym, zrozumiałym językiem. Dzisiaj około południa dostałem ... aż trzy wiadomości zatytułowane: "Potwierdzenie zamówienia karty", "Witamy w Twisto!", no i tę najprzyjemniejszą, czyli "Hurra! Dostajesz 100 punktów". I punkty są już na koncie. Wszystko w 22 godziny.

I na koniec zwrócę uwagę na jedną bardzo ważną kwestię: tylko niektóre wnioski dostępne w sieci prowadzą do promocji z bonusem 100 zł na start. Takim wnioskiem jest ten do którego linkuję wyżej. Znaczenie, decydujące o uczestnictwie w promocji, ma bowiem informacja na trzecim etapie składania wniosku:

Kod promocyjny we wniosku o kartę twisto z premią 100 zł

W tym miejscu nic nie edytuj - pole musi pozostać niezmienione, by wpadła nagroda.

Bądź na bieżąco i polub Promocjobranie na Facebooku:Autorem prześwietlenia powyższej promocji jest Mr. Złotówa.

Przydatne dokumenty:

126 komentarzy:

  1. Wniosek złożony. Banki mogą brać przykład z jego prostoty.

    OdpowiedzUsuń
  2. Informacja o limicie na tej karcie trafia do BIK?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie. Twisto nie sprawdza w BIKu ani tam nie podaje.

      Usuń
  3. Taka ciekawostka. Na kartę można dodać swój pseudonim :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I można wybrać kolor karty. Ale tylko1 1 z 2.

      Usuń
  4. jest jakiś okres wykluczenia dla obecnych klientów? czy mogę zamknąć konto i otworzyć nowe ?(w poprzedniej promocji zgarnąłem już bonus)

    OdpowiedzUsuń
  5. A jak wygląda zamknięcie karty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Listownie. Miesięczny okres wypowiedzenia.

      Usuń
  6. "Zawnioskuj o Twisto Free (z limitem min. 1000 zł)"

    Skąd pochodzi ta informacja? Bo w regulaminie promocji tego nie znalazłem, a nie ukrywam że chciałbym wziąć mniejszy limit

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przed chwilą składałem wniosek i tam jak wpiszesz mniejszą kwotę limitu jaki chcesz to wyskakuje komunikat, że trzeba minimun 1000 zł.

      Usuń
  7. W regulaminie brakuje jasnej definicji okresu promocji. Kiedy można wypowiedzieć umowę?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak dostaniesz 100 pkt i je wykorzystasz jako 100 zł na spłatę wydanej kwoty to możesz zrezygnować z karty.

      Usuń
  8. Odpowiedzi
    1. Opcje są dwie: listownie (Twisto, ul. Zgody 3/8, 00-018 Warszawa) lub mailem (kontakt@twisto.pl, ale to opcja dla korzystających z podpisu elektronicznego weryfikowanego).

      Usuń
  9. Jest też podobna promocja z Axi Card - po 50zł dla polecającego & poleconego.

    OdpowiedzUsuń
  10. Czy jest jakaś lojalka? Jak wygląda późniejsze rozwiązanie umowy, czyli rezygnacja z takiej karty? Skąpo informacji takich na stronie Twisto.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi jeśli ktoś jest w posiadaniu wiedzy na ten temat.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wypowiedzenie umowy listownie. Lojalki brak.

      Usuń
  11. a ja też wczoraj składałam wniosek, ale puki co otrzymalm tylko dwie wiadomości:
    - potwierdzenie wiadomości i witamy w ...
    Natomiast tej najważniejszej Hurra nie mam :( wie ktoś może dlaczego?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To przychodzi osobno i do weryfikacji. U mnie stało się to 21 godz. po wniosku.

      Usuń
  12. czyli jak , rejestruje sie , zakladam konto odbieram karte i mam bonus 100 zl wykorzystuje go i zamykam karte ? jaki jest okres tejze promocji ktos mi to wytlumaczy jeszcze dokladniej ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W skrócie tak to wygląda. A promocja dostępna jest do wyczerpania puli 5000 sztuk nagród.

      Usuń
  13. witajcie koledzy może ktoś naświetli temat czy utrzymanie tej karty cos kosztuje?? oraz jej dalsze posiadanie??jakies płatności ktos coś wie??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Karta jest darmowa (bez warunków). Koszty (odsetki) są dopiero przy niespłaceniu ewentualnie wykorzystanej z limitu kwoty w okresie bezodsetkowym (spłatę należy dokonać do 15. dnia miesiąca po miesiącu kalendarzowym, w którym wykonano transakcje). No ale zakładam, że osoba korzystająca z tego typu promocji, to nawet nie zamierza ponosić takiego zbędnego kosztu. Działa to więc mniej więcej tak, jak świetnie znana z promocji bankowych, karta kredytowa Citi Simplicity.

      Usuń
  14. A po jakim czasie można rozwiązać umowe o karte

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po wykorzystaniu bonusa. Jak masz limit na zero to możesz złożyć wypowiedzenie.

      Usuń
  15. Do BIKu ten limit podają?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie sprawdzają w BIK-u więc nie współpracują z nim. Tym samym nie podają.

      Usuń
  16. Wyrobiłem kartę Twisto niestety gdy jeszcze nie było takiej promocji. Ale polecam ze względu na kursy walut. Świetna sprawa.

    OdpowiedzUsuń
  17. Czyli jeśli dobrze rozumiem:

    1. Zakładam konto a po dwóch dniach otrzymuję 100zł na karcie poza limitem
    2. Wydaje 105 zł
    3. Spłacam 5 zł
    4. Wypowiadam kartę poleconym i czekam na zamknięcie miesiąc

    Dobrze myślę

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dlaczego w pkt. 2 ma być 105 zł, a nie 100 zł (i wtedy bez pkt. 3)?

      Usuń
    2. Generalnie tak aczkolwiek nie do końca. Nie dostaniesz 100 zł poza limitem, dostaniesz 100 punktów. 1 punkt = 1zł, 100 punktów = 100 zł. Zakupy o wartości 100 zł spłacasz właśnie tymi bonusowymi punktami, pozostałe 5 zł spłacasz przelewem.

      Usuń
    3. Dziękuje za odpowiedź. W pkt. 2 wolałbym wydać te 5 zł więcej aby nie zliczać wydatków.

      Usuń
    4. Ale po co w ogóle te dodatkowe 5 zł? Wydajesz 100 zł, które spłacasz ze 100 zł otrzymanych jako bonus.

      Usuń
    5. Ponieważ zawsze wydaje więcej aby nie sumować wydatków chyba że jest to jednorazowy zakup.

      Usuń
  18. A czy można zasilić tym 100 zł Revoluta? Przejdzie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Generalnie nie ma wykluczeń, więc też taka transakcja powinna przejść.

      Usuń
    2. Revo jednak nie można zasilić:

      "...Powód odrzucenia:
      Transakcja nie została zrealizowana. Nie zezwalamy na korzystanie z karty Twisto w tym sklepie."

      Usuń
  19. już za późno

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na co za późno? Na promocję? Nadal jest dostępna (mam dostać info w przypadku wyczerpania puli).

      Usuń
  20. Bardzo ograniczona jest ilość sklepów w których można płacić Twisto.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kartą? Na razie użyłem jej ok 10 razy i ani raz nie miałem problemów. Odnoszę wrażenie, że śmiga wszędzie tam gdzie działają karty. Czym innym jest system płatności Twisto, a czym innym karta.

      Usuń
    2. Mówisz o Twisto Pay, prawda? Bo co do karty - to o ile się nie mylę - chyba nie ma ograniczeń

      Usuń
    3. @Anonimowy 5 grudnia 2019 22:36 w ramach usługi Twisto Pay (czyli bez posiadania fizycznej, plastikowej karty) liczba miejsc w których można zapłacić jest ograniczona.

      Jednak gdy już otrzymasz kartę w postaci plastikowej, to płacić możesz wszędzie, gdzie tylko honorowane są karty Mastercard.

      Usuń
  21. W każdym sklepie

    OdpowiedzUsuń
  22. Wczoraj wniosek, a dziś jest nagroda. Super!

    OdpowiedzUsuń
  23. 12 h od złożenia wniosku i punkty przyznane :D

    OdpowiedzUsuń
  24. Czy do wypowiedzenia umowy są specjalne wnioski?

    OdpowiedzUsuń
  25. strona rejestracja-Twisto.pl nie otwiera się. Czy to koniec promocji

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie działa (przed chwilą sprawdziłem na różnych przeglądarkach). Nikt też nie zgłaszał problemu. Promocja jest nadal dostępna. Sugerowałbym spróbować w innej przeglądarce lub na innym urządzeniu. Jeśli nadal byłby problem, to proszę o info na promocjobranie@gmail.com

      Usuń
    2. Promocja nadal dostępna, dzisiaj złożyłem wniosek i co jest chyba rekordem u wszystkich tu komentujących, potwierdzenie z przyznaniem punktów dostałem dokładnie 1 godzinę 40 minut od wykonania przelewu weryfikacyjnego.

      Usuń
    3. U mnie już pomad 24 godziny i punktów brak. Dostałem mail potwierdzający zamówienie karty oraz powitalny ale wciąż brak tego o przyznaniu punktów. Na koncie twisto.pl również ich nie ma. Jest tylko informacja "Nie masz żadnych punktów Zdobądź punkty, którymi zapłacisz za swoje transakcje lub rachunki"
      Limit na karcie jest oczywiście też przyznany.

      Pisać już reklamację czy jeszcze czekać?

      Usuń
  26. ja podobnie 100 punktów w niecałe 2 godziny

    OdpowiedzUsuń
  27. Czy link już nieaktywny, bo po kliknięciu wyskakuje jakas strona ebroker i nic o Twisto Free tam nie widać....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dodałem info na początku:

      "Aktualizacja w dn. 6.12., g. 16:15: przyjmowanie wniosków w promocji z premią 100 zł zostało wstrzymane. Z informacji jakie udało mi się uzyskać, na szczęście nie jest to spowodowane wyczerpaniem puli nagród, a pracami technicznymi zaplanowanymi na weekend. Promocja powinna więc wrócić - najprawdopodobniej po weekendzie."

      Usuń
  28. Czy, żeby dostać 100 zł to trzeba zamawiać kartę plastikową tzn. fizyczną Twisto?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kartę trzeba zamówić. Nie zauważyłem wyboru poza wyborem koloru.

      Usuń
  29. Można płacić tą kartą normalnie w sklepach? Np. w Biedronce?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To karta MasterCard. Możesz płacić wszędzie.

      Usuń
    2. Próbowałem dziś w Rossmann zbliżeniem i nic.... Może pierwsza płatność musi być z czytnika?

      Usuń
  30. czy przyjmowanie wniosków zostało przywrócone ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podpinam się - zależy na skorzystaniu :)

      Usuń
  31. Pożyczka Plus też odpaliła promocję (67zł).

    OdpowiedzUsuń
  32. Czy jest już aktywne przyjmowanie wniosków?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na chwilę obecną jeszcze nie :( Ale niezmiennie podtrzymana jest informacja o wstrzymaniu, a nie o zakończeniu promocji.

      Usuń
  33. A ja założyłem konto i 100 punktów od tygodnia nie dostałem. Co robić? Jak żyć?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie również kontakt ze strony Twisto zakończył się na @ pt. "Witamy w Twisto! Weryfikujemy wprowadzone informacje" (5 dni temu).
      Jakieś pomysły jak to ruszyć dalej?

      Usuń
  34. Chwilowo mieli inny problem, jak sami informowali muszą uporać się z przypadkami podwójnego księgowania płatności, więc być może promocja zeszła na dalszy priorytet stąd czasowe zawieszenie promocji.

    OdpowiedzUsuń
  35. Ja też mam weryfikację od 5 dni...

    OdpowiedzUsuń
  36. Karta i limit przyznane. Brak punktów od 4 grudnia. Niezły przekręt i tyle.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Potwierdzam. U mnie identycznie od 4.12 nic. Wysłałem mejla 5.12 z zapytaniem, pozostał do dziś bez odpowiedzi.

      Usuń
  37. Witam Czy jest już aktywne przyjmowanie wniosków?

    OdpowiedzUsuń
  38. Czy działa znowu promocja i można założyć? Czy dalej wstrzymana?

    OdpowiedzUsuń
  39. Czyli jak dobrze rozumiem, ktoś przysyła mi kartę na której jest 100 zł, ja je wydaję na dowolne zakupy i rezygnuję z karty.
    O co tutaj chodzi, to wygląda jak jakiś przekręt?
    Może po prostu pozyskują dane osobowe i sprzedają dalej za więcej niż 100 zł i interes się kręci?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wygląda jak każda promocja bankowa. No i takie 100 zł wcale nie jest za nic. Wyrabia się kartę (więc jest pozyskany klient) i ostatecznie też trzeba wykazać się aktywnością (wykonać płatności, by te 100 pkt spieniężyć, tj. spłacić nimi wydaną kwotę min. 100 zł).

      Usuń
  40. Wnioski przyjmują, złożyłem i na drugi dzień przyznany limit 1000 i od razu 100 pkt tak więc wygląda to nieźle, teraz czekam na karte

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. a gdzie ten wniosek można złożyć? Link na bankobraniu nie działa. A gdzie indziej też nie mogę znaleźć bądź nie działa.

      Usuń
    2. a z jakiego linka polecającego bo powyższy nie działa?

      Usuń
  41. A ja chciałam czarna kartę a przysłali żółtą

    OdpowiedzUsuń
  42. Karta i limit przyznane. Brak punktów. Czy można coś źle zrobić podczas rejestracji? Zakładałem konto ze strony TWISTO/pl. [ Dopiero teraz zauważyłem w regulaminie "2.1.3 Kod promocyjny oznacza kod udostępniony Klientowi przez Twisto dający Klientowi możliwość skorzystania z Bonusu;" NIE DOSTAŁEM TEGO KODU i założyłem konto z kartą.] Chyba nie można już tego odkręcić?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Do uzyskania bonusu kwalifikują wyłącznie wnioski promocyjne, więc wniosek złożony bezpośrednio na stronie głównej tym raczej nie zaowocuje. Pozostaje spróbować złożyć reklamację.

      Usuń
  43. Mam pytanie o dostępny limit. Punkty dostałem, a limit mam 0. Wnioskowałem o 1000.
    Moge to jakoś zmienić ?

    OdpowiedzUsuń
  44. Limit przyznany. Czekam na kartę. Jak długo z waszego doświadczenia trzeba czekać? Przyjdzie listem zwykłym?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tydzień czasu list zwykły

      Usuń
    2. U mnie wniosek 4.12. A karta przyszła 12.12 listem.

      Usuń
  45. można przelać kasę np. na revoluta?

    OdpowiedzUsuń
  46. Czy promocja jest jeszcze dostępna? Czy organizator zablokuje możliwość rejestracji po przekroczeniu 5000 wniosków?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest dostępna. Organizator ma przekazać info o wyczerpaniu puli.

      Usuń
    2. Mi nie przyznali bonusu. Reklamowałam odpisali, że nie było wyslane z linku z bonusem. Co teraz?

      Usuń
  47. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  48. Jak można spłacić wydaną już kwotę 100 zł? Tak by wykorzystać te punkty? Bo nie widzę takiej opcji.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Spłatę można zrealizować na dwa sposoby:
      • każdą pojedynczą płatność (ale dopiero zaksięgowaną( można spłacić klikając w nią i wybierając opcję "zapłać", a następnie wybrać jeden z dostępnych sposobów spłaty: punkty, BLIK lub przelew.
      • można też zaczekać do końca miesiąca, gdy wszystkie transakcje wykonane w ciągu miesiąca zostaną ujęte w zestawieniu. I wtedy całość będzie można spłacić poprzez wybór opcji "zapłać wszystko teraz".

      Usuń
  49. Proszę o link do rejestracji z binusem

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Link do wniosku objętego promocją jest w dwóch miejscach w powyższym prześwietleniu promocji (w części z podtytułem "Karta Twisto: jak uzyskać bonus 100 zł?" i prawie na samym końcu "Przejdź na stronę promocji").

      Usuń
  50. czy limit 5000 wniosków nadal nie został wykorzystany ?

    OdpowiedzUsuń
  51. czy limit 5000 wniosków nadal nie został wykorzystany ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Akcja promocyjna jest nadal dostępna (będzie tak, póki na trzecim kroku we wniosku będzie info o 100 punktach - jak na zrzucie ekranu, który umieściłem na końcu prześwietlenia promocji).

      Usuń
  52. Czy studentom bez dochodów też przyznają limit 1000zł? Mogą brać udział w tej promocji?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bez dochodu nie dostaniesz, ale na pewno z czegoś się utrzymujesz, także wpisz to w swój dochód, zaświadczenia nie potrzebujesz.

      Usuń
  53. Dzięki, udało się jeszcze, punkty przyznane :)

    OdpowiedzUsuń
  54. Rozumiem, że nie ma ograniczeń co do wieku uczestnika promocji?
    Emerytka po 80-ce też może wziąć udział?

    OdpowiedzUsuń
  55. Szybkie pytanko: gdzie otrzymam zestawienie transakcji?
    Na maila, telefon, czy tylko w serwisie twisto.pl?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja takie pierwsze zestawienie dopiero dostanę, ale z regulaminu wynika, że po zakończeniu okresu rozliczeniowego wyciąg udostępniany jest w panelu Twisto.

      Usuń
  56. Jak przeskoczyć "Datę ważności dowodu osobistego" jak ktoś ma bezterminową???

    OdpowiedzUsuń
  57. Mama emerytka z niewielkimi dochodami wnioskowała o limit 1200 zł. Dostała 2000 zł ))
    Ja dwa razy większe dochody wnioskowałem o limit 2000zł dostałem 1500 zł.
    Cieszę się, że w ogóle przeszły te wnioski, ale gdzie tu logika?

    OdpowiedzUsuń
  58. Czysto informacyjnie dla osób, które nie dostały jeszcze karty. Konto założone 6 grudnia, trzy maile dostałam dopiero 20 grudnia, karta przyszła 31 grudnia.

    OdpowiedzUsuń
  59. Czy ktoś miał problemy z nadaniem kodu PIN do karty? Cały czas wyskakuje mi komunikat "wystąpił błąd", więcej informacji nie ma.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam
      Tak miałem na Mozilli , ale na Chrome udało się nadać PIN.
      Pozdrawiam

      Usuń
    2. Mi wielokrotnie i z różnych przeglądarek (Firefox/Opera/Chrome/IE) wyskakiwał błąd gdy próbowałem ustawić zbyt prosty PIN, ale gdy wpisałem trudniejszy to przeszło od razu.

      Usuń
  60. Przysyłają teraz 12 stonną umowę którą "podpisałeś rejestrując się w Twisto".

    Być może, ale jej nie widziałem na oczy. Nie lubię być tak zaskakiwany. Muszę ją teraz dokładnie przeanalizować.

    OdpowiedzUsuń
  61. Dzisiaj mailem przyszło pierwsze Zestawienie rachunków miesięcznych z Twojego konta Twisto. Wszystko się zgadza.

    OdpowiedzUsuń
  62. Wszystko działa bardzo dobrze.Zaniepokoiłem się początkowo innymi numerami rachunków do spłaty, gdy chciałem np. spłacić transakcję w grudniu, a teraz po otrzymaniu wyciągu (co ciekawe, na umowie jest jeszcze inny rachunek do spłaty zobowiązań).
    Po przelewie, kolejnego dnia miałem już spłacone zadłużenie, więc księgowanie jest można rzec "błyskawiczne" w porównaniu do niektórych banków.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miałem podobne rozterki i zostałem poinformowany przez Twisto że każda transakcja przy spłacie pojedynczo ma przypisywany indywidualny numer konta

      Usuń
  63. Czy po zalogowaniu się na konto Twisto mogę znaleźć numer konta, na które należy spłacić kartę? Nie mogę znaleźć. Dziękuję za pomoc.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po zalogowaniu do panelu Twisto można wybrać jedną z opcji spłaty (punkty, BLIK lub przelew). Można spłacić pojedyncze transakcje (każdą osobno), gdy jeszcze nie ma zestawienia. A gdy już jest miesięczny bilans, to da się spłacić całość jednorazowo.

      Usuń
  64. Czy jest jakiś konkretny wzór wypowiedzenia umowy? Jak nie, to co musi być zawarte w takim wypowiedzeniu? Dopiero zaczynam przygodę z bankobraniem, pierwszy raz będę zamykać kartę i nie wiem jak to ugryźć

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wystarczy krótka dyspozycji o wypowiedzeniu umowy dla posiadanego limitu i karty Twisto. W piśmie trzeba pamiętać o podaniu imienia i nazwiska, adresu i numeru PESEL. Warto też poprosić o przynajmniej mailowe potwierdzenia przyjęcia i realizacji dyspozycji.

      Usuń
  65. 26.03 na 3 moich kontach twisto skasowali mi bonusowe punkty. Konta zakładane w odstepie kilku dni. Miały byc punkty ważne 6miesiecy...

    OdpowiedzUsuń
  66. no właśnie - u mnie też na 3 kontach pepiki punkty zaje.... co jest grane?

    OdpowiedzUsuń
  67. Jest OK - po reklamacjach wrócili punkty na 3 kontach w rodzinie.

    OdpowiedzUsuń