Odbierz łatwy bonus 50 zł za darmową kartę Twisto

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] 

Szybki bonus 50 zł za darmową kartę Twisto
Do wzięcia czeka bonus 50 zł za wyrobienie karty i wykonanie jednej płatności (na dowolną kwotę).


Bonus 50 zł za kartę Twisto


Choć na Promocjobraniu już o tej ofercie pisałem, to osobom, które pierwszy raz stykają się z Twisto, pokrótce wyjaśnię, czym jest ta firma. Twisto należy do grona firm określanych mianem fintechów. A fintechy to firmy podejmujące się wprowadzania innowacji technologicznych czy finansowych, które starają się działać inaczej niż banki. Bywa nowocześniej, taniej, wygodniej i/lub szybciej.

Twisto wywodzi się z Czech, ale swą działalność zarejestrował też w Polsce. Obecnie organizuje już kolejną edycję swej promocji z gwarantowaną nagrodą na start (czyli na wzór promocji bankowych, które omawiam na blogu Bankobranie).


Czym jest i jak działa Twisto?


Produkt, który występuje w roli głównej w niniejszej promocji to Twisto Free, czyli limit, do którego mamy dostęp za pomocą darmowej karty płatniczej Mastercard.

W skrócie: Twisto działa podobnie, jak karta kredytowa. Posiadacz karty po zakończeniu miesiąca kalendarzowego otrzymuje zestawienie transakcji i ma czas na zwrot wykorzystanego limitu do 15. dnia miesiąca kalendarzowego. Wyrabiając się ze spłatą w tym okresie, do oddania jest dokładnie taka sama kwota.

💡 Przykładowo: kartą Twisto wykonasz płatności w dniu 10. (np. 30 zł) i 16.02. (np. 20 zł). W dniu 1.03. otrzymasz zestawienie transakcji (dostępne będzie ono w panelu Twisto; oprócz tego otrzymasz powiadomienie mailowe), a do 15.03. będziesz mieć czas na oddanie kwoty wykorzystanej w lutym. Zwrócisz wówczas dokładnie tyle samo, ile zostało wydane (czyli 50 zł). Spłaty dokonywać można przelewem (np. z własnego konta w dowolnym banku), BLIKiem lub punktami (które zgarnąć można w niniejszej promocji, a których równowartość to właśnie 50 zł).


Jakie korzyści daje Twisto?


Odroczenie spłaty w czasie, czyli de facto okres bezodsetkowy, to korzyść już wspomniana, ale też przecież znana już użytkownikom bankowych kart kredytowych.

Na co dzień aktywne korzystanie z karty opłaci się osobom, które płacą w walutach obcych. Przelicznikiem przy przewalutowaniu jest bowiem kurs ustalany przez Mastercard, czyli organizację, która kartę Twisto wydaje. A jest to kurs bardzo korzystny (w odróżnieniu od kursów oferowanych przez banki, które przy okazji często też naliczają dodatkowe prowizje).


Dla kogo promocja 50 zł za kartę Twisto? 


Uczestnikiem promocji z kartą Twisto może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w dowolnym banku (będzie ono potrzebne w celu weryfikacji, a więc wykonania przelewu w wysokości 1 zł dla potwierdzenia swej tożsamości; tę kwotę Twisto oczywiście zwróci).

Limit wniosków objętych promocją. Organizator promocji przygotował się na rozdanie 5000 bonusów po 50 zł każda.


Jak zdobyć bonus 50 zł od Twisto?


Warunki są banalnie proste. By zdobyć bonus 50 zł:
 • zawnioskuj o Twisto Free (minimalny limit to 1000 zł) wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, akceptując przy tym regulamin i wyrażając zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną; 
 • aktywuj kartę Twisto;
 • wykonaj jedną płatność na dowolną kwotę (może to być transakcja w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie - wszędzie tam gdzie da się płacić kartą Mastercard);
 • w okresie promocji nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy, nie wycofuj zgód, ani nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych Uczestnika w celach marketingowych.

I to tyle. W zamian uzyskasz nagrodę, którą jest 50 punktów (każdy punkt ma równowartość 1 zł, więc w praktyce jest to 50 zł). Nieco niżej piszę dokładniej jak tę nagrodę wykorzystać.

Oświadczenia, które należy zaznaczyć podczas składania wniosku, to:
Zgody wymagane we wniosku o kartę Twisto z bonusem 50 zł

Czy Twisto sprawdza zdolność kredytową?


Od osób ubiegających się o kartę kredytową banki najczęściej wymagają przedłożenia dokumentów potwierdzających dochody, a dodatkowo dokonują też weryfikacji (m.in. w Biurze Informacji Kredytowej, czyli w BIK).

Ze zgód wyrażanych we wniosku o limit Twisto wynika, że fintech nie weryfikuje klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ale korzysta z Biura Informacji Gospodarczej i Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej. W ten sposób Twisto chce się ustrzec udostępniania limitu klientom, którzy mogliby nie być skorzy do spłacania wykorzystanej kwoty (czyli tu już mamy jednak duże podobieństwo do banków). 

Twisto nie wymaga jednak żadnych zaświadczeń czy dokumentów. Wszystko opiera się o oświadczenia klienta.

Nie ma również potrzeby załączania skanu dokumentu tożsamości. Weryfikacja klienta odbywa się za pomocą wspomnianego już przelewu weryfikacyjnego z własnego konta bankowego. Weryfikacja przez Twisto i informacja o przyznaniu limitu powinna nastąpić w ciągu 24 godzin (lub w najbliższym dniu roboczym).

Jak wykorzystać nagrodę od Twisto?


Nagrodę od Twisto otrzymasz w postaci 50 punktów, które pojawią się w panelu Twisto (będą widoczne w górnym prawym narożniku). I tymi punktami będzie można spłacić wykorzystaną z limitu kwotę. 

Jeśli więc wykonasz płatność kartą na kwotę 50 zł, to wyjdzie tak, że te zakupy okażą się... darmowe. Bo wydaną z limitu kwotę spłacisz 50 punktami.

Jak spłacić wydaną kwotę?


Środki wykorzystane z limitu Twisto można oddawać na dwa sposoby. W miesiącu wykonania płatności (ale dopiero po jej zaksięgowaniu) można każdą transakcję spłacać odrębnie. Ale można też zaczekać do wystawienia zestawienia obejmującego wszystkie transakcje po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. I wtedy da się spłacić całą wykorzystaną sumę. A można to zrobić za pomocą przelewu z konta bankowego, BLIKiem lub wykorzystując punkty (choćby te, które uzyskasz w niniejszej promocji).

Ile kosztuje karta Twisto?


Posiadanie limitu Twisto i karty jest bez warunków darmowe. Nie ma w tym przypadku ani opłat miesięcznych, ani rocznych. 

Karta Twisto służy do transakcji bezgotówkowych (czyli płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Koszt (w postaci odsetek) może pojawić się dopiero w momencie niespłacenia w okresie bezodsetkowym ewentualnie wykorzystanej kwoty z przyznanego limitu (a na to - przypomnę - jest czas do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym wykonano płatności).

I na koniec zwrócę uwagę na jedną bardzo ważną kwestię: tylko niektóre wnioski dostępne w sieci dają bonus 50 zł od Twisto na start. Takim wnioskiem jest ten, do którego linkuję wyżej. Znaczenie, decydujące o uczestnictwie w promocji, ma bowiem informacja na trzecim etapie składania wniosku:
Wniosek o kartę Twisto z bonusem 50 zł

W tym miejscu nic nie edytuj - pole musi pozostać niezmienione, by wpadła nagroda.

Bądź na bieżąco i polub Promocjobranie na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Chyba możliwe jest też uzyskanie 50 zł za każde polecenie karty Twisto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie poleceń jest 30 zł.

   Usuń
  2. Jak pisałam komentarz to było 50 zł.

   Usuń
 2. jak jest z karencją na Twisto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli mogę zamknąć kartę i po miesiącu znowu skorzystać z promocji?

   Usuń
 3. jak jest z karencją na Twisto?

  OdpowiedzUsuń