Darmowa pożyczka (RRSO 0%) Super Grosz + bonus pieniężny 100 zł

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA. Organizator promocji poinformował, iż na wniosek partnera (firmy udzielającej pożyczki Super Grosz) akcja została zakończona).] 

No i jest kolejna okazja tworzona na wzór promocji bankowych.

Darmowa pożyczka (RRSO 0%) Super Grosz + bonus 100 zł
Do wzięcia czeka bonus pieniężny 100 zł za skorzystanie z pożyczki Super Grosz, która jest... darmowa. Oddasz dokładnie tyle samo, ile otrzymasz. To klarowne zasady z RRSO 0%.

Czy możliwa jest darmowa pożyczka i to w dodatku z bonusem?


Obecnie mamy czasy rekordowo niskiego oprocentowania, więc i pożyczanie pieniędzy stało się dość tanie. Firmy pożyczkowe najwyraźniej więc zauważyły, że samo RRSO 0% nie wystarcza. A przecież w taki sposób już od jakiegoś czasu oferują swe pożyczki nowym klientom. Pojawiają się więc dodatkowe zachęty. Przykładem tego jest właśnie niniejsza promocja z gwarantowaną nagrodą w postaci bonusu 100 zł, który wpłynie na wskazane przez Ciebie konto, więc środki te wykorzystasz według własnego uznania (wypłacisz, przelejesz bądź wydasz na dowolny cel).

W przypadku pierwszej pożyczki Super Grosz nie występują żadne koszty (nie ma opłat, ani odsetek) w przypadku jej spłaty w ciągu 30 dni, więc jest to pożyczka w pełni darmowa. W ten sposób rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Ale jest to też pożyczka na krótki okres. Ewentualne koszty (i to spore) poczują jedynie osoby, które nie spłacą pożyczonej kwoty na czas. A jest na to 30 dni, choć... na potrzeby promocji Super Grosza ze spłatą pożyczonej kwoty nie trzeba czekać do ostatniej chwili. Pożyczone w promocji środki można zwrócić wcześniej, ale o tym za chwilkę...

A bonus jest realny, bo firma chce pozyskiwać klientów (tak samo zresztą robią banki). Możliwe są oczywiście reklamy, ale to sposób coraz mniej efektywny (w czasach, gdy reklamuje się wszystko i wszędzie), a nieraz i mało mierzalny. Za to dzięki takim promocjom firma jest w stanie pozyskać nowych klientów, a płaci (w postaci bonusu dla klienta) dopiero za efekt (czyli uruchomioną pożyczkę). A to przecież klient, który kiedyś może powrócić. Jednak ze swej strony dodam, by z pożyczek korzystać z rozwagą - ważna jest odpowiedzialność i sumienność w spłacie, by nie narażać się na zbędne (i duże) koszty.

Promocja przeprowadzana jest pod marką BlueBonus, za którą odpowiada firma BlueMedia - znana chociażby z obsługi przelewów natychmiastowych oferowanych przez banki. Pod tym brandem zrealizowana była już akcja z bonusem 100 zł za pożyczkę NetCredit (którą na Promocjobraniu opisywałem pod koniec ubiegłego roku), jak i jest - ciągle jeszcze dostępna - akcja z bonusem do 200 zł za kartę kredytową Diners Club. Zatem firma ta coraz bardziej się rozkręca w serwowaniu tego typu okazji. Oby tak dalej, bo będzie to z korzyścią dla nas. Wszak dodatkowych promocji z gwarantowanymi nagrodami nigdy za wiele!

Dla kogo promocja?


Z pożyczki Super Grosz skorzystać może osoba z polskim obywatelstwem w wieku powyżej 21. roku życia.

Z pierwszej pożyczki na 30 dni z RRSO 0% (i jednocześnie z bonusem 100 zł) skorzystać może wyłącznie osoba, która dotąd nie korzystała z jakiejkolwiek pożyczki oferowanej przez firmę Aiqlabs sp. z o.o. (bo to firma oferująca pożyczkę Super Grosz).

Jeśli było Ci już dane korzystać z wcześniejszych promocji BlueBonus, to teraz nie stoi nic na przeszkodzie, by wziąć udział w nowej akcji i tym razem zgarnąć gwarantowaną nagrodę 100 zł za pożyczkę Super Grosz.

Zasady promocji "BlueBonus" z premią 100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz.


By wziąć udział w promocji i zdobyć 100 zł:
 • najpóźniej do 15.04.2020 r. zarejestruj się na stronie promocji, wyrażając przy tym znajdujące się tam zgody; 
 • za pośrednictwem strony promocji przejdź do złożenia wniosku o pożyczkę Super Grosz (podaj w nim te same dane, co podczas rejestracji);
 • zawrzyj umowę o pożyczkę i nie odstępuj od niej (czyli przez min. 14 dni utrzymuj pożyczkę, bo tylko w takim okresie wcześniejsza spłata pożyczki oznaczałaby odstąpienie od umowy; później mamy do czynienia ze standardową spłatą, która już nie jest traktowana jak odstąpienie).

Bonus 100 zł za pożyczkę Super Grosz otrzymasz najpóźniej w ciągu 60 dni od zakończenia promocji (czyli ostateczny termin to 14.06.2020 r.). Uprzednio musisz jedynie pamiętać o tym, by na stronie promocji dodać numer swojego konta, na które chcesz, by wpłynął bonus 100 zł (po zalogowaniu kliknij tam w "TWÓJ PROFIL" i dalej wybierz opcję "edytuj dane"; podaj numer swego konta w formie składającej się z przedrostka PL i 26 cyfr pisanych łącznie, tj. bez spacji).

Darmowa pożyczka dla nowych klientów Super Grosza to: 
 • minimalna kwota pożyczki: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł;
 • okres pożyczki: od 4 do 48 miesięcy; 
 • całkowita kwota do spłaty = kwota zaciągniętej pożyczki; RRSO (czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0% pod warunkiem jednorazowej spłaty pożyczki w ciągu 30 dni od zawarcia umowy - wtedy prowizja i odsetki wynoszą 0 zł; 
 • termin spłaty pożyczki bez kosztów to 30 dni.

I tego terminu spłaty trzeba się trzymać, bo opóźnienie - jak już wspomniałem - sporo kosztuje. Widać to już po informacji o RRSO dla pożyczki udzielanej na standardowych warunkach, które wynosi... 96,84%. Ze spłatą do ostatniej chwili (by nie ryzykować spóźnienia) nie trzeba jednak czekać do ostatniej chwili. By zachować prawo do bonusu 100 zł, pamiętaj jednak, by spłatę pożyczki dokonać najwcześniej po 14 dniach od zawarcia umowy. A spłatę można zrealizować za pomocą przelewu na wskazany rachunek lub po zalogowaniu do panelu klienta Super Grosz (gdzie będzie można zrobić to szybkim przelewem lub za pomocą BLIKa).

Jak wygląda wniosek o pożyczkę i zawarcie umowy z Super Groszem?


Wnioskując o pożyczkę, możesz wybrać kwotę od 1 000 do 10 000 zł, rozkładając jej spłatę na okres od 4 do 48 rat. Zobaczysz wtedy standardowe warunki (z wszystkimi kosztami, jak prowizja i odsetki). Ale jest jeszcze regulamin promocji "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%", który sprawia, że pożyczkę można oddać (do 30 dni) bez tych kosztów:
"Uczestnikowi Promocji, który zawarł w okresie obowiązywania Promocji Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymał pierwszą Pożyczkę przelewem na rachunek bankowy oraz dokonał spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki Ratalnej Organizator udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki. Za dzień spłaty uważa się dzień, w którym nastąpi uznanie rachunku bankowego Pożyczkodawcy kwotą Całkowitej Kwoty Pożyczki."

Wnioskowanie o pożyczkę Super Grosz bazuje na deklaracji danych bez konieczności ich dokumentowania. Nie ma więc wymogu potwierdzania wysokości dochodów. Tak samo nie ma konieczności załączania skanu dokumentu tożsamości.

Z pożyczki skorzystasz zdalnie, bez formalności i bez kuriera. We wniosku o pożyczkę znajdziesz 3 sposoby zawarcia umowy: 
Metody weryfikacji we wniosku o pożyczkę Super Grosz

 • poprzez "Konto X", czyli poprzez zalogowanie do bankowości internetowej za pośrednictwem udostępnionego linka - system z którego korzysta pożyczkodawca zweryfikuje wtedy Twe dane (dane do logowania są wtedy szyfrowane, ale że ja należę do osób bardzo ostrożnych, to i Ciebie zachęcam do wyboru innej metody weryfikacji - przelew weryfikacyjnym, który wymieniam niżej jest równie wygodny i szybki, a do tego niepodważalnie bezpieczny);
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł - i to właśnie ta opcja jest w mej ocenie najlepsza, bo i najwygodniejsza i najbezpieczniejsza (przelew musisz zrobić ze swego konta, a imię, nazwisko oraz adres przy przelewie muszą idealnie pokrywać się z danymi z wniosku o pożyczkę) lub 
 • poprzez GIRO, czyli z weryfikacją tożsamości w placówce Poczty Polskiej, ale ta opcja dodatkowo kosztuje 14 zł.

Podsumowanie wniosku wygląda tak:
Wniosek o pożyczkę Super Grosz

Wysokość RRSO poraża, ale nie ma się tym co zrażać, bo przypomnę, że dla osób, które pierwszy raz korzystają z pożyczki firmy Aiqlabs, obowiązuje promocja "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%". Dzięki niej w okresie do 30 dni pożyczone pieniądze oddasz dokładnie w takiej kwocie, jaką otrzymasz (a ta wcześniejsza spłata zamknie pożyczkę).

Na koniec podkreślę, że do promocji z bonusem 100 zł za darmową pożyczkę Super Grosz kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji darmowej pożyczki (po uprzedniej rejestracji na niej).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Arkowi, Tomaszowi i Dominikowi.

Przydatne dokumenty:

68 komentarzy:

 1. Dziś pożyczkę już wziąłem. Wszystko poszło w ciągu godziny. Przypomnienie daty spłaty już ustawione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak długo czekałeś na kasę na koncie od wysłania wniosku?

   Usuń
  2. Jaka kwotę pozyczałeś?

   Usuń
 2. Czyli w skrócie:
  1) rejestruję się
  2) biorę pożyczkę
  3) spłacam po 14 dniach, ale nie później niż po 30
  4) uzupełniam numer konta
  5) czekam na przelew 100 zł

  Dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ktoś wcześniej brał pożyczkę w Aiqlabs i o tym nie pamięta, to bardzo mocno się zdziwi przy spłacie. Prowizje jak u mafii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to trzeba wiedzieć/sprawdzić. Zdecydowanie opłaca się jedynie pierwsza pożyczka, bo ona jest darmowa przy spłacie do 30 dni.

   Usuń
 4. Czy chodzi tutaj o szybki przelew (natychmiastowy) czy zwykły z własnego konta? Z jakich banków można dokonywać tych przelewów w przypadku szybkiego przelewu weryfikacyjnego? Zapewne Nest nie wchodzi w rachubę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to przelew z podstawionymi danymi. Pay by link.

   Usuń
  2. Czy jest to rodzaj przelewu natychmiastowego?

   Usuń
 5. składając wniosek dostajesz umowę na lichwiarskich warunkach, jeśli spłacisz w 30 dni to na pewno jest 0%???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wynika to z regulaminu promocji "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%" (jest on w dokumencie podlinkowanym na końcu wpisu). Art.3. pkt. 3 brzmi:

   "Uczestnikowi Promocji, który zawarł w okresie obowiązywania Promocji Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymał pierwszą Pożyczkę przelewem na rachunek bankowy oraz dokonał spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki Ratalnej Organizator udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki. Za dzień spłaty uważa się dzień, w którym nastąpi uznanie rachunku bankowego Pożyczkodawcy kwotą Całkowitej Kwoty Pożyczki."

   Usuń
 6. Uwaga!

  Przy wypełnianiu danych, podmieniają z automatu kwotę i okres kredytowania! Inaczej mówiąc, to co sobie ktoś ustali znika i nawet do niektórych wcześniej ustalonych wartości nie można już powrócić. Dopiero po wysłaniu tego podstawionego wniosku o kredyt, wyskakuje okienko gdzie są wcześniej ustalone wartości. Wygląda to tak, jakby chcieli wprowadzić w błąd stwarzając wrażenie że jest to ten sam wniosek i tym samym złapać klienta na kolejny kredyt, który nie jest już - zgodnie z warunkami promocji - darmowy.
  Niezły przekręt z tą promocją!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na trzecim etapie wniosku pojawia się ekran z ofertą:

   "Przeanalizowaliśmy Twoją zdolność kredytową możemy Ci pożyczyć:
   Maksimum: 48 rat chciałeś: 4 raty
   Maksymalnie: 10 000 zł chciałeś: 1 000 zł"

   (wartości te można ciągle zmienić), ale zauważ, że wzięcie większej kwoty czy na dłuższy okres niż pierwotnie się chciało, nie wpływa na warunki promocji! Bo zgodnie z regulaminem "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%" ciągle tę pożyczkę można spłacić bez kosztów (do 30 dni) bez względu na to na jaką kwotę i na jaki okres miała być pożyczka (tzn. w przedziale od 1 tys. do 10 tys. zł i od 4 do 48 rat).

   Może to trochę mylić osoby, które już wcześniej miały do czynienia z darmowymi pożyczkami, bo standardem raczej jest oferta: pożyczka RRSO 0% do 30 dni. I tę pożyczkę bierze się na 30 dni (taki jest termin w umowie) i do 30 dni spłaca dokładnie tyle samo.

   Super Grosz ma inne warunki. Pożyczkę można wziąć na okres od 4 do 48 rat. Czyli na start jest to okres dłuższy, ale klientowi przysługuje prawo wcześniejszej spłaty (do 30 dni), co sprawi, że odda tyle samo ile dostał i zamknie pożyczkę (choć pierwotnie miała ona być na dłuższy okres).

   Usuń
  2. Czytając zapisy małym drukiem na ich stronie normalnie włosy dęba stają:

   RRSO dla pożyczki udzielanej na standardowych warunkach wynosi 96,84%. Promocja dla nowych klientów, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji.
   Minimalny okres spłaty pożyczki ratalnej oferowanej przez Aiqlabs Sp. z o.o. wynosi 121 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 1440 dni. Maksymalne RRSO wynosi 378,38%"

   Piszą, że minimalny okres spłaty pożyczki wynosi 121 dni - to przeczy możliwości spłaty w 30 dni, czyż nie?

   Usuń
  3. Złotówa, piszesz, że RRSO wyniesie 0% pod warunkiem JEDNORAZOWEJ spłaty pożyczki w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. W jakim więc celu należy określić ilość co-miesięcznych rat?

   Usuń
  4. Standardowa pożyczka (ta którą bierze się też w tej promocji) jest od 4 do 48 miesięcznych rat. Stąd te koszty. Super Grosz w swej ofercie nie ma pożyczki na 30 dni. Co nie zmienia faktu, że pożyczkę zaciągniętą na dłuższy czas można jednak spłacić wcześniej (do 30 dni) i bez kosztów. A jest to możliwe, bo obowiązuje też promocja "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%" (do regulaminu linkuję na końcu, a w samym wpisie cytuję zapisy), która daje możliwość wcześniejszej spłaty (w ciągu 30 dni od zawarcia umowy). Wtedy oddaje się tyle samo (czyli bez opłat i bez odsetek). No i dostaje się bonus 100 zł (jeśli spłata nastąpi nie wcześniej niż po 14 dniach od zawarcia umowy).

   Usuń
 7. Pożyczka wzięta na maks. kwotę. Wrzucenie 10 tys. zł na 29 dni do Millennium (2,7%) da jeszcze 17,37 zł odsetek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Złotówa, zgodnie z Twoim opisem tej promki, po wypełnieniu pól na stronie rejestracji wysyłany jest link do aktywacji konta na wcześniej podany e-mail. Link ten prowadzi do strony https://bluebonus.pl/ i tam należy 2-krotnie wpisać hasło. Czy w ten sposób ma być wykreowane nowe hasło do logowania?

  Ponadto niżej na tej samej stronie jest kalendarz promocji:
  - start kampanii, 11.03.2020
  - rozpoczęcie potwierdzania wniosków, 01.04.2020
  - zakończenie zbierania wniosków, 15.04.2020
  - rozpoczęcie wysyłania nagród, 04.05.2020

  Czyli jeśli oni zaczynają potwierdzanie wniosków dopiero 01.04.2020 (prima aprilis!) to od kiedy startuje data aktywacji pożyczki czyli de facto od kiedy startuje licznik 30 dni? Zapewne od dnia udzielenia pożyczki ale kiedy to nastąpi?

  Pytam dlatego, że w odróżnieniu od promocji pożyczki w Eurobanku sprzed ponad roku, mamy tutaj do czynienia z firmą nakładającą absurdalnie wysokie opłaty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożyczka jest uruchamiana jest szybko (w praktyce to kilka godzin). Jeśli więc zawarcie umowy nastąpi np. dziś, to po upływie dwóch tygodni będzie można środki spłacić (w kwocie równej uzyskanej pożyczce). I pozostanie czekać na wypłatę premii.

   PS. Te daty, które cytujesz, to raczej kwestie techniczne na linii Super Grosz - BlueBonus, które ukazują harmonogram (więc raczej nie wszyscy będą czekać na wypłatę do 14.06., ale pierwsze bonusy być może będą wcześniej, tj. od 4.05.).

   Usuń
  2. Dziś wniosek i w ciągu godziny kasa na koncie. Konsultantka sama od siebie powiedziała o możliwości spłaty w ciągu 30 dni bez kosztów.

   Usuń
  3. Jeśli można spytać, to jakie była kwota pożyczki, dochody oraz obciążenia kredytowe? Być może wniosek o pożyczkę na 10k nie jest zbyt agresywny.

   Usuń
  4. Czy to 2-krotnie wpisane hasło ma służyć do późniejszego logowania?

   Usuń
  5. No własnie, ja tez się zastanawiam do czego służy to hasło.

   Usuń
 9. Czyli pożyczka Net Credit z zeszłorocznej promocji nie będzie brana pod uwagę, pomimo że tam też organizatorem był BlueBonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To inna firma, więc kto brał udział w tamtej promocji (z net Credit), to może i w tej (Super Grosz).

   Usuń
  2. A co z pożyczka że smartpozyczka która również organizował blue bonus?

   Usuń
  3. Ja mam informację, że nie jest to dla mnie pierwsza pożyczka, korzystałem z promocji, na koniec roku w Net Credit, a teraz przed weryfikacją przelewem mam podsumowanie pożyczki i pokazany koszt od 1000 zł wychodzi 518 zł (fajna promocja).

   Usuń
 10. Zrobiłam zwykły przelew ze swojego konta, ale nie weszlam z linku tylko w apke. Dane wpisałam oczywiście takie jak wymaga organizator. Czy taki przelew wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przelew został wykonany z wykorzystaniem danych udostępnionych przez Super Grosz (nr rachunku tytuł przelewu), to wszystko powinno być okey.

   Usuń
 11. Jakie firmy naleza do aiqlabs ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super Grosz nie jest samodzielnym podmiotem, ponieważ za tą firmą stoi polska spółka Aiqlabs, która funkcjonuje na rynku od 2015 roku - polska firma w morzu chwilówek :)

   Usuń
  2. Super Grosz.

   Usuń
 12. Przed momentem złożyłem wniosek ze strony BlueBonus. Po weryfikacja skontaktowała się ze mną miła pani i dowiedziałem się, że promocja Bluebonus nie łączy się z promocją RRSO 0% dla nowych klientów. Zatem uważajcie. Ja zrezygnowałem z pożyczki, bo nie chce zapłacić prowizji która w moim przypadku wynosiła by 951 zł. Zatem "zysk" -851 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze warto zapytać o punkt regulaminu, który na to wskazuje. Wtedy konsultanci starają się szukać... i znajdują.

   W regulaminie promocji "BlueBonus VI" definicja Uczestnika brzmi następująco:

   "osoba lub podmiot, który zawarł umowę pożyczki z Partnerem, na warunkach promocyjnych, określonych w Regulaminie Promocji Partnera pt. „Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%”, stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu"

   Zatem nie ma innej opcji. Promocje łączą się: jest RRSO 0% przy spłacie do 30 dni i jest bonus 100 zł. Gdyby miało być inaczej, to nie opisywałbym promocji ;)

   Usuń
  2. To kolejny przykład na brak kompetencji tzw. 'konsultantów' :)

   Usuń
  3. W regulaminie jest pkt 1 c mówiący że osoba która wcześniej korzystała z pożyczki krótkoterminowej przez organizatora czyli blue media nie może skorzystać z 30 dni za zero. Przeczytajcie dokładnie regulamin.

   Usuń
  4. @Anonimowy 13 marca 2020 10:46, to błędna interpretacja.

   Zauważ, że w jednym dokumencie są 2 regulaminy. Ten od strony nr 5, to regulamin "Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%", w którym mowa: "W Promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które (...) przed rozpoczęciem czasu trwania Promocji nie miały zawartej umowy pożyczki ratalnej lub pożyczki krótkoterminowej z Organizatorem".

   A zgodnie z tym regulaminem Organizatorem jest AIQLABS Sp. z o. o. (Art. 1., ust. 2), czyli z promocji wyklucza posiadanie wcześniej jakiejkolwiek pożyczki tej firmy. Ale nie wyklucza uczestnictwo w innej promocji darmowej pożyczki, która brała udział w promocji BlueBonus.

   Usuń
  5. Organizatorem jest blue media, natomiast AIQLABS jest partnerem, tak to jest opiane na początku.

   Usuń
  6. BlueMedia jest organizatorem promocji BlueBonus VI (z bonusem 100 zł).

   Usuń
  7. Zauważ że od strony nr 5 zaczyna się załącznik nr 1, a nie osobny regulamin, o tym załączniku jest też mowa w opisie definicji na początku...

   Usuń
  8. BlueMedia to solidna i dobrze znana firma, a co to za firma Aiqlabs?

   Usuń
  9. @Anonimowy 13 marca 2020 16:12, jak kto sobie to uporządkował to kwestia drugorzędna. Istotne jest znaczenie. A to wynika wprost z regulaminów i z nazwy tej części od strony nr. 5. Bo nazywa się to "Regulaminem promocji".

   O tym, że są to dwie odrębne, ale jednak łączące się ze sobą promocje, świadczą zapisy z regulaminu promocji „BlueBonus VI”:

   "Uczestnik – osoba lub podmiot, który zawarł umowę pożyczki z Partnerem, na warunkach promocyjnych, określonych w Regulaminie Promocji Partnera pt. „Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%”, stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu".

   Załącznikiem jest więc regulamin promocji „Pierwsza pożyczka na 30 dni z RRSO 0%”, który funkcjonuje też odrębnie (można go znaleźć oddzielnie na stronie Super Grosza). Owszem, zgrabniej może by było, gdyby to były 2 odrębne pliki, a nie 2 regulaminy zebrane w jednym. Ale to nie zmienia znaczenia treści :)

   @Anonimowy 13 marca 2020 16:28, to firma pożyczkowa w 100% z polskim kapitałem, działająca od 2015 roku, będąca w rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF.

   Usuń
 13. Podczas rejestracji otrzymałem taki komunikat. Dlaczego?
  Przykro nam, tym razem nie możemy przyznać Ci pożyczki. Spróbuj ponownie za 30 dni (2020-04-12).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyżby planowali kolejną edycję? W tej już raczej wniosku złożyć nie da rady :)

   Usuń
 14. Podobnie tym razem nie mogą przyznać, zgłoś się za 30 dni... Jak to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie za 30 dni będzie kolejna oferta :)

   Usuń
 15. a czy przy wypełnianiu wniosku na supergrosz też trzeba zaznaczyć wszystkie zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nigdy nie zaznaczam żadnej, bo później jest tona spamu!

   Usuń
 16. "[PROMOCJA ZAKOŃCZONA. Organizator promocji poinformował, iż na wniosek partnera (firmy udzielającej pożyczki Super Grosz) akcja została zakończona).] "

  Co z osobami, które zawarły umowy przed zakończeniem promocji. Czy mogą liczyć na nagrodę po spełnieniu warunków promocji? Czy BB się z tego nie wycofa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne osoby nie mogą wziąć udziału, ale kto już wziął udział, ten w niej udział bierze.

   Usuń
 17. Ja zatrzymałem się podczas składania wniosku gdy na składaniu PESEL. Uznałem, że to zbyt niebezpieczne, żeby podawać takie dane firmie będącej w relacji partnerskiej z ludźmi od chwilówek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dodatek w dość dziwny sposób przerwali przyjmowanie wniosków - ciekawe jak będzie z wypłatami premii?

   Usuń
 18. Organizator promocji poinformował, iż na wniosek partnera akcja została zakończona - to wygląda jak powtórka z dwóch ostatnich promek w Parobasie :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Brałem pożyczkę w okresie promocji na 1 000 PLN. W tej chwili chcę spłacić, więc wchodzę na stronę ---> spłać dowolną kwotę ---> 1 000 PLN.

  Po czym pojawia się podsumowanie (niepokoi mnie ostatni wiersz z kwotą zawierającą prowizję i odsetki). Też tak mieliście?

  Numer XXXXXX
  Data 13.03.2020
  Kwota 1,000.00 PLN
  Kwota do spłaty 1,518.08 PLN

  Pozdrawiam Bankobiorców i liczę na odpowiedź ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało ale po spłacenia 1000zł otrzymałem SMS z podziękowaniem za spłatę całkowitą pożyczki i zaproszeniem po następną także wszystko powinno być w porządku.

   Usuń
 20. u mnie pożyczka spłacona po ponad 14 dniach, teraz czekamy na premię :)

  OdpowiedzUsuń
 21. witam
  Ktoś już spłacił pożyczke? Czy dostajecie jakies potwiedzenie na maila odnośnie spłacenia?

  OdpowiedzUsuń
 22. Pożyczka spłacona. Przyszedł SMS z potwierdzeniem. No to czekam teraz na bonus

  OdpowiedzUsuń
 23. Wiem że jest jeszcze dużo czasu, ale czy komuś wpladl już bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś otrzymałam maila i spełnieniu warunków promocji, więc pewnie dopiero zaczynają działać w tym temacie

   Usuń
 24. Do kiedy muszą wypłacić bonus? Czy zmieniło się coś w tej kwestii w związku z wcześniejszym zakończeniem przyjmowania wniosków?

  OdpowiedzUsuń
 25. Odezwali się.


  Drogi użytkowniku,
  spełniłeś warunki promocji Akcji Specjalnej Bluebonus i Super Grosz.
  Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to prosimy o uzupełnienie numeru konta bankowego, na który mamy przesłać nagrodę.
  Numer konta możesz uzupełnić w zakładce "Twój profil" na stronie bluebonus.pl
  W kolejnej wiadomości poinformuje Cię o przelaniu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 26. też dostałam informację, że spełniłam warunki i teraz tylko czekać na bonus :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Sianko wpadlo ☺️

  OdpowiedzUsuń
 28. Już przelewają "nagrody", czyli obiecane 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 29. premia wpłyneła, ktoś wie jak zamknąć konto na super grosz? ktoś zamykał?

  OdpowiedzUsuń